Постійні комісії 7 скликання

Склад
постійної комісії мандатної, депутатської діяльності та етики,
прав громадян,  законності і правопорядку

Голова комісії:

  • Ігнатенко Діна Елгуджівна - депутат від виборчого округу №3, приватний підприємець 

Члени комісії:

  • Антонова Юлія Олегівна  - депутат від виборчого округу №19, продавець, ТОВ «АЛЛО»;
  • Жданова Лариса Володимирівна - депутат від виборчого округу №16, комірник філії «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН»;
  • Коржова  Світлана Володимирівна - депутат від виборчого округу №5, діловод Козацької селищної ради;
  • Саввон Анна Володимирівна - депутат від виборчого округу №6, не працююча;
  • Терехова Тетяна Іванівна - депутат від виборчого округу №7, сімейна медична сестра Козацької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;
  • Шевченко Леся Леонідівна - депутат від виборчого округу №13, спеціаліст  апарату селищної ради;

                                                            
Склад
постійної  комісії соціально-культурної,
благоустрою та земельним  питанням

Голова комісії:

  • Мильник Ірина Юріївна - депутат від виборчого округу №8, заступник директора з виховної роботи

Члени комісії:

  • Алексєєнко Наталя Андріївна - депутат від виборчого округу №20, бухгалтер філії «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН»;
  • Горохова Лариса Петрівна -депутат від виборчого округу №4, директор селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  • Гордієнко Марина Михайлівна - депутат від виборчого округу №2, провідний бібліотекар Козацької селищної бібліотеки;
  • Грушева  Людмила Іванівна - депутат від виборчого округу №11, методист Козацького ДНЗ;
  • Ліпнікова Олександра Володимирівна  -депутат від виборчого округу №1, інспектор-фельдшер Новокаховського пасажирського комунального підприємства «Автоцентр»;                                                                 
  • Полосіна  Оксана Анатоліївна - депутат від виборчого округу №22, спеціаліст I категорії Козацької селищної ради

 

Склад
постійної комісії з питань  планування бюджету, фінансів
та  управління комунальною власністю селищної громади

Голова комісії:

  • Масютка Світлана Іванівна - депутат від виборчого округу №10, головний бухгалтер Бериславського медичного коледжу 

Члени комісії:

  • Дерев’янко Руслан Миколайович - депутат від виборчого округу №21, старший майстер ТОВ «Газпром»;
  • Ліпніков Павло Прокопович - депутат від виборчого округу №17, приватний підприємець;
  • Мальченко Ірина Леонідівна - депутат від виборчого округу №18, бухгалтер Козацького БККП;
  • Половинко Вероніка Олександрівна - депутат від виборчого округу №15, спеціаліст ІІ категорії  селищної ради;
  • Слободюк Лариса Вікторівна - депутат від виборчого округу №12, завідувач Козацьким ДНЗ;
  • Чумаченко Людмила Вікторівна - депутат від виборчого округу №14, вчитель початкових класів Козацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.                                              

Логін: *

Пароль: *