ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Козацької селищної ради 7 сесії сьомого скликання від 12.10.2016 року №88 «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації - «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій, та зонування смт. Козацьке, Козацької селищної ради, Бериславського району, Херсонської області» селищна рада повідомляє про початок внесення пропозицій до нього  фізичними та юридичними особами.   Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про  регулювання містобудівної  діяльності"  пропозиції  подаються   громадянами   у   письмовому  вигляді  із  зазначенням  прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,   особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування  з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Додатково повідомляємо, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не вказаними у зазначеному переліку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Всі пропозиції та ідеї будуть опрацьовані та, у разі відповідності їх вимогам чинного законодавства, відображені у містобудівній документації, яка не матиме гриф обмеження доступу, а буде відкритою, доступною та розміщена на офіційному сайті.

Пропозиції надавати до Козацької селищної ради  до 20 грудня 2016 року за адресою смт Козацьке, вул. Шевченко, 18, з 08:00 до 17:00 год. каб. № 2.