Козацькому 235

09 вересня 2017  року з ранку та до пізнього вечора гуділо селище Козацьке, яке відзначало 235 річницю з дня заснування. Розпочався День селища виставками мистецтва народної творчості, фотовиставкою «Розвиток селища за 10 років», конкурсом «Національна кухня козачан», майстер-класами: аквагрим, ляльки-мотанки, розпис хною – міхенді. Також працювали атракціони для дітей та виїзна торгівля. До цього свята готувалися всі без винятку. Усі заходи проходили в парковій зоні на майдані Будинку культури – адже саме тут створюється територія для культурного відпочинку козачан.

Селищний голова, Чирко Андрій Андрійович, привітав жителів та гостей селища зі святом, вручив подяки та цінні подарунки установам та організаціям які знаходяться на території селищної ради. Учасниками художньої самодіяльності була представлена чудова розважальна програма свята. Також привітати жителів селища завітали художні колективи з с.Веселого, с.О.Кам’янки та с.Обривка.

Ввечері свято продовжилося масовими народними гуляннями, частуванням смачного козацького кулешу, юшки та виступом знаного колективу «General Voice». А ввечері небо Козацького осяяв святковий феєрверк.