Про оголошення конкурсу з відбору суб"єктів оціночної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

Козацька селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  нерухомого майна комунальної власності з метою продажу на аукціоні. Об’єкт оцінки –

1) виробнича будівлі ЛМРУ  за адресою: смт Козацьке, вулиця Сільськогосподарська 4, Бериславського району Херсонської області, загальною площею 324,4кв.м;

2) гаражі – за адресою: смт Козацьке, вулиця Сільськогосподарська 30, Бериславського району Херсонської області, загальна площа 398 кв.м.

Конкурс відбудеться  16.06.2017р. о 10.00год. у приміщенні селищної ради за адресою: смт.Козацьке, вул. Шевченко, 18.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати у запечатаному конверті  підтвердні документи та конкурсну пропозицію до 13.06.2017 р. за адресою: 74343, Херсонська обл., Бериславський р-н, смт.Козацьке, вул. Шевченко, 18, тел.53-8-19.