Обережно!!! Фальсифікований алкоголь.

Обережно! Фальсифікований алкоголь!

У зв’язку із частими резонансними випадками масового отруєння алкоголем у ряді регіонів України, у тому числі зі смертельними випадками, звертаємось до мешканців та гостей смт Козацьке бути обачними при купівлі горілчаних напоїв, ні в якому разі не вживати алкогольні напої, які викликають сумнів.

Закликаємо керівників суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, які здійснюють оптову та роздрібну реалізацію алкогольних напоїв, бути відповідальними і дотримуватись вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Бажання отримати більший дохід, реалізовуючи фальсифікований алкоголь, може зробити Вас співучасником у вчинені злочину.

Звертаємося до громадян, бути пильними та не купувати у сумнівних точках продажу лікеро-горілчану продукцію за дешевою ціною, в імпровізованій пластиковій чи іншій нетрадиційній тарі, або на пляшці якої відсутня марка акцизного податку, - усе це може бути ознаками фальсифікату.

З метою попередження випадків отруєння повідомляйте про факти реалізації горілчаних виробів за низькою ціною або встановлення місць, де здійснюється реалізація алкоголю сумнівного походження на розлив до правоохоронних органів.