Таврійська зірка

У талановитих дітей Херсонської області вже четвертий рік поспіль є унікальна можливість показати свої творчі здібності.

Телефестиваль «Таврійська зірка», який проходить під патронатом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва – це яскравий, масштабний, феєричний проект, який подарував дітям Херсона та області шанс показати свій талант.

У телепроекті телеканалу “ТВІЙ ПЛЮС” – “Таврійська зірка” взяли участь дітивід 5 до 18 років. Кастинги відбулися у багатьох районах Херсонщини. За три сезони участь у фестивалі взяли понад 2 тисячі юних вокалістів, хореографів, музикантів і читців.

18 квітня, у ККЗ «Ювілейний» м. Херсон відбувся заключний етап третього сезону телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка». Із більш ніж 500 заявок на участь у третьому сезоні телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості переможцями, за результатами оцінок професійного журі та Інтернет-голосування, визначено 45 талановитих колективів та виконавців.

Привітав учасників  фестивалю голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв та вручив головну нагороду гран-прі у жанрі вокалу Дядіовій Катерині учениці Козацької ЗОШ. Колектив Козацької селищної ради  у якості запрошених були присутні в яскравому феєричниму святі фестивалю та вітають свою зірочку з яскравою перемогою.